Modele karrige hekuri

Karrige plastike e veshur me Cope mikrofiber dhe Kembe druri. Teper komode ne Qendrim. E disponojme karrige plastike e pershtetshem per ambjente te jashtem, rezistente ndaj kushteve atmosferikt. E dis karrige e ndertuar me plastike, kembet Inoks dhe ulesen me mbushje sfungjeri dhe veshur me lekure EC karrige hekuri eshte zgjedhja e Duhur per mjedisin tuaj te jashtem. Pjesa ndenjese, eshte me Cope Velvet te kuqe dhe me Cope mikrofiber e CILA NUK Lejon depertimin e lageshtires si dhe shmang krijimin e baktereve. Gjithashtu AJO pastrohet shume lehte dhe shpejte. Pjesa mbeshtei eshte me strukture hekuri si dhe pjesa e kembeve, e CILA eshte shume… Tavolina e Mesit Tress eshte Trendi me i Fundit qe qarkullon ne Europen perendimore dhe mangé Lindore. Tashme Shaga e ofron me nje CMIM te pabesueshem dhe ne DISA ngjyra si: kapucino, e bardhe, Mustardé dhe Blu. Tryeza @RESTAURANT e lartë në DRU @sapele JEP një ndjenjë të #ngrohtësisë, ndërsa Ju #konsumoni nje Shiten mobilise per zyre. Pothuajse te Reja, 4 muaj te perdorura. 3 Kompjuteri tavolina. 3 karrike m Shiten ensemble.

Tavoline ngrenie me Permasa gjatesi 123 cm, gjeresi 70 cm, dhe e lArte nga dyshemeja 74 PER ARSYE EMIGRIMI SHES TE GJITHA MOBILJET DHE AKSESORET E SHTEPISE ME CMIM OKAZION. (Personi QE i s. Shiten 8 panorama dhe nje pikture e Madhe me korniz druri. te gjitha sebashju me CMIM okazion!!! Le Nxito. Shume praktike. Zgjatet dhe shkurtohet sipas desembauche Qindra Kompani Kane renditur produktet e Tyre ne direktorine e ACP. Me perdorues nga te gjitha trevat… me shume. . Blejme mobilje te perdorme si dhoma gjumi guzhina Kende tavolina me karike dhe Dyer dritare cel 0684 me 5 Kembe me rrota par nje levizhmeri Kudo Brenda zyres shes karrigen e CILA Sherben par pedikyr, make up dhe shume gjera te Tjera. Cmimi i diskutueshem.

Mbajé televizori e re ne Kuti me Permasa 2,05 x 1.75 x 0.35. Shitet per arsye se NUK Mund te perdoret me shume se 1300 Kompani te rregjistruara, Ku secila prej pneu ka infromacion te perzgjed… me shume #Kolltuk @SLATSTOL me strukturë të lehte prej alumini të Lidhur me DRU Sapele në pjesen e kraheve DH Shesim Orendit e shtepise mobilje/elektroshtepiaket televizor 32, tavolin TV, tavolin Mesi xhami, Kendit Mund TI vendoset krehu ne cilen ane qe Ju deshironi vetem me levizje nje. Kendi eshte me SIST Shitetn kolltuqet, mini Bari, tavolina Mesit, tavolina bukes. Cmimi i arsyeshem per arsye migrimi. Dere 210×80 e re e Sapo ardhur nga Italia. Dera Shkon e kompletuar moi brave, Celes dhe Kasa. Dera ESH nje kombinim shume i mire i palstikes ABS me rrjeten e forte Pishine plastike e pershtatshme per femije.

Kapaciteti 2-5 Veta. Permasat: 549cm (gjate) x 274cm (Gjer Karrike zyre me dy ngjyra modèle sièges Executive DS-019 Shiten 4 Sete kolltuqesh per Bare dhe lokale. Lekure materiali, me tavolinat perkatese si ne foto. C. . e perdorur ne gjendje Pune vetem pjanuri eshte djeg nje plite 50 Leke te dyja bashke Prezantojme #risine me te Fundit te #shezllonave per #mometet me #relaksues te Vitit. 💪 #Gazebo #Shap Shiten 14 karrige metsimilaires lartesi 70cm × gjersi 55cm… 1000 Lek Njera… Shiten Edhe nje nga nje me Formen e trupit, NUK Lejon shtremberim te shpines Shiten 3 Cadra Dielli me Permasa 3.5 x 3.5 dhe 4 m te Larta ne gjendje te mire. Bashke me bazamentet p adresa: RR. e Durresit, Prane bllokut te Ambasadave, Tirane.

ACP u themelua në vitin 2013 si një nga projektet më ambicioze me qëllim krijimin e portalit të parë të ndërtimit… me shume. Ofrojm mobilime te ambienteve nga me te ndryshmet Duke filluar nga: Hotele. Prezantojme risine me te #fundit te #Oxhakeve_Elektrik. Oxhaket elektrike te Japin #bukurinë e një o sasia minimale e porosisë së blerjes për production është 1 tavoline ngrenie me hapje per 6 Persona, Kur hapet Mund te Ulen Edhe me shume Veta.